Ulice i znaki drogowe. Wielorazowe naklejki edukacyjne dla dzieci

109.90 

Ulice i znaki drogowe to naklejki do zabawy edukacyjno-ruchowej, dzięki której dziecko samodzielnie tworzy własne miasto/ tor wyścigowy w swoim pokoju na podłodze.

W zestawie 88 eko-certyfikowanych, WIELORAZOWYCH naklejek: ulice, znaki drogowe, sygnalizacja świetlna, parking oraz kolorowe domki. Nauka podstawowych zasad ruchu drogowego, stosunków przestrzennych oraz liczenia.

Naklejki zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Nie zajmują miejsca, nie niszczą powierzchni. Do naklejania na gładkie powierzchnie, nie tylko na podłogę.

6 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Wysyłka w: 24 godziny

Opis

DLA KOGO:
Dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Naklejki stwarzają przestrzeń do nowych zabaw starymi zabawkami takimi jak: klocki lego, które leżą w koszach, figurki i inne stare zabawki zyskają nowe życie, bo każdego dnia naklejki mogą być tłem do innej zabawy.

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ:
Podczas zabawy dziecko ćwiczy stosunki przestrzenne (prawo, lewo, za, obok, pomiędzy…), bezpieczeństwo na drodze np. zachowanie się na pasach, symulacja niebezpiecznych zachowań użytkowników ruchu oraz liczenie do 10.

W ZESTAWIE:
7 arkuszy A4 –  88 sztuk wielorazowych naklejek (14 dróg – ok. 362 cm, 33 sztuki znaków drogowych, 32 sztuki sygnalizacji świetlnej, 1 parking, 8 domków)
Propozycje różnych kombinacji ułożenia dróg
Wymiary po złożeniu: ok 65 x 70 cm

O EDULEPKACH:
Naklejki na podłogę ze strukturą antypoślizgową. Zaprojektowane tak, by estetycznie wyglądały w pokoju dziecka.

  • Łatwe do utrzymania w czystości. Można odkurzać i myć
  • Produkt zaprojektowany przez mamy i wyprodukowany w POLSCE 
  • Produkt posiada certyfikat CE – przebadany przez akredytowane laboratorium badawcze, tym samym spełnia wszelkie przepisy bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Unii Europejskiej
  • Alternatywa dla tradycyjnych zabawek, nie zajmują miejsca w pokoiku dziecka

 

 

Jak użytkować i przechowywać EDULEPKI®?

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ulice i znaki drogowe. Wielorazowe naklejki edukacyjne dla dzieci”