JAK UŻYTKOWAĆ I PRZECHOWYWAĆ EDULEPKI®

JAK UŻYTKOWAĆ EDULEPKI®?

Samoprzylepne EDULEPKI® do wielokrotnego przyklejania i odklejania.

 • EDULEPKI® są wielorazowego użytku. Oznacza to, że można je przyklejać z miejsca na miejsce. Jednak za każdym razem powierzchnia powinna być gładka, czysta i sucha.
 • Produkt pozwala na kolejną aplikację nawet po jego zgnieceniu. Rozprostowanie EDULEPEK® nie zmniejsza ich przyczepności oraz nie wpływa na destrukcję ich powierzchni.
 • Możemy naklejać je w dziecięcych pokojach, salonach, sypialniach, w przedszkolach, żłobkach, gabinetach lekarskich, fizjoterapeutycznych lub w poradniach pedagogiczno-psychologicznych.
 • EDULEPKI® wyłącznie na podłogę posiadają strukturę ANTYPOŚLIZGOWĄ.
 • JEŚLI EDULEPKI PODŁOGOWE TRACĄ PRZYCZEPNOŚĆ Z POWODU KURZU, UMYJ JE DELIKATNIE POD BIEŻĄCĄ WODĄ OD STRONY KLEJU I WYTRZYJ RĘCZNIKIEM.

 • Gwarantujemy właściwą jakość naszych produktów, ale nie mamy wpływu na warunki i sposób ich zastosowania, dlatego prosimy bardzo o trzymanie się poniższych zaleceń.
 • Powierzchnia, na której planujesz przykleić EDULEPKI® powinna być gładka, czysta i sucha. Wilgoć w znaczącym stopniu wpływa na przyczepność EDULEPEK®.
 • EDULEPKI® można odkurzać i przecierać wilgotną ściereczką a nawet dezynfekować.

 • Pomimo tego, że EDULEPKI® wykonane są z wysokiej jakości materiału i są bardzo wytrzymałe, należy obchodzić się z nimi w miarę delikatnie. Pamiętajmy, że każdy wydruk ma granice wytrzymałości na mechaniczne ścieranie.
 • W przypadku EDULEPEK® należy bezwzględnie pamiętać, że każda ściana lub powierzchnia, na której aplikujemy EDULEPKI® wymaga indywidualnego podejścia. Oznacza to, że produkt który dobrze sprawdził się w jednym miejscu, w innym może się nie nadawać.
 • Każda ściana lub powierzchnia jest inna (ze względu na różnorodność wykorzystywanych materiałów i technik budowlanych), dlatego bezwzględnie najpierw zalecamy test materiału na danej powierzchni.
 • Wyjątek stanowią naklejki do butów “SAMODZIELNIE ZAKŁADAM BUCIKI”. Te EDULEPKI® nie są wielorazowego użytku. Posiadają mocny klej do aplikacji wewnątrz obuwia, aby trzymały się mocno i służyły dzieciom na stałe, jako pomoc i świetny motywator podczas samodzielnego ubierania bucików.

Informacje i zalecenia podane w niniejszej instrukcji oparte są na naszej aktualnej wiedzy i naszym dotychczasowym doświadczeniu, ale należy je zweryfikować w konkretnych zastosowaniach

JAK PRZECHOWYWAĆ EDULEPKI®?

SPOSÓB NR 1
1. Po odklejeniu EDULEPEK® nie wyrzucaj arkusza.
2. Po skończonej zabawie EDULEPKI® mogą wrócić z powrotem na arkusz w to samo miejsce.

SPOSÓB NR 2
1. Po odklejeniu EDULEPEK® nie wyrzucaj arkusza.
2. Możesz usunąć warstwę folii, pozostawiając śliski arkusz. Po skończonej zabawie EDULEPKI® możesz przyklejać na niego w dowolny sposób.

SPOSÓB NR 3
Jeśli wyrzuciłeś arkusz, nic nie szkodzi! Mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie na przechowywanie EDULEPEK®. Wystarczy znaleźć fragment wolnej przestrzeni np. na boku szafy, na oknie, w rogu pokoju na podłodze i tam pozostawić EDULEPKI® do czasu kolejnej zabawy.