O NAS

Witajcie w świecie kolorowych EDULEPEK®, wielorazowych naklejek dla dzieci, które zostały stworzone z potrzeby dnia codziennego, podążając za potrzebami naszych własnych dzieci.

Otóż córeczka jednej z nas nosi okularki i osłonkę na oczko. Dzieci z reguły nie lubią ubierać takich dodatków, więc postanowiłyśmy stworzyć magiczne “coś”, co mogłoby odczarować ten temat i pomóc go oswoić. Z tą myślą powstały wielorazowe EDULEPKI® z postaciami z widocznymi wadami wzroku, którym można wielokrotnie “ubierać i zdejmować” kolorowe okularki oraz plasterki.

Obecnie wraz z EDULEPKAMI® ćwiczymy również matematykę, figury geometryczne, kolory, wymowę, naukę języka angielskiego, a także prawidłową postawę i inne bardzo ważne dla naszych pociech zagadnienia. W przypadku EDULEPEK®, które są WIELORAZOWE, zabawa może trwać wiele, wiele razy. Zapraszamy małych i tych większych do wspólnej zabawy i nauki z radosnym kompanem – rudym Liskiem Kiki. EDULEPKI® to oryginalne produkty, w całości zaprojektowane, narysowane i wyprodukowane w Polsce, dlatego są też idealne jako prezent. Ilustracje: Ewa Nawrocka.

Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego nasze produkty spełniają wszelkie przepisy bezpieczeństwa obowiązujące na terytorium Unii Europejskiej i posiadają certyfikat CE.

EDULEPKI® posiadają ekologiczny certyfikowany nadruk, są bezpieczne dla dzieci i otoczenia. Ponadto EDULEPKI® podłogowe posiadają specjalną antypoślizgową powłokę, dzięki czemu zabawa nimi jest całkowicie bezpieczna

greenguard gold