EDULEPKI® W PRZEDSZKOLACH I SZKOŁACH

EDULEPKI® są bardzo ciekawą alternatywą urozmaicającą pomoce dydaktyczne dla nauczycieli w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.  Pomagają opiekunom zainicjować taką zabawę, aby w  atrakcyjny sposób zainteresować dzieci danym zagadnieniem. 

Jeśli prowadzisz przedszkole lub szkołę i jesteś zainteresowany naszą ofertą napisz do nas.

OPINIE PEDAGOGÓW:

“Pracowałam z “Liczbolepkami” z dziećmi w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Sprawdziły się jako pomoce dydakteczne podczas nauki cyfr.
Moi uczniowie ćwiczyli sprawność manualną i precyzję podczas naklejania i odklejania. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są pojazdy wskazujące prawidłowy kierunek pisania, co ułatwiło dzieciom odwzorowanie kształtu każdej z cyfr. Jestem przekonana, że produkt ten wykorzystam w dalszym nauczaniu, np. przy podstawowych działaniach, gdyż w zestawie znajdują się również znaki plusa, minusa i równości.
Dzieci chętnie pracowały z EDULEPKAMI, gdyż była to dla nich miła odmiana w codziennej nauce.
Zabawa z EDULEPKAMI prezentuje innowacyjne podejście do pracy edukacyjnej ukierunkowanej na zapewnienie uczniom klas początkowych sukcesu w procesie uczenia się.”

  • Maria Bukowiecka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

“Jestem zadowolona z EDULEPEK. Dzieci spontanicznie wykorzystują te, które mamy naklejane, a ja w czasie zajęć też się do nich odwołuję i dzieci sprawdzają ile cukierków jest w licznie np. 3”
  • Małgorzata Partyka – nauczyciel przedszkolny